Festiwal SEO 2014 – Katowice

Już 30 maja 2014 odbędzie się druga już edycja Festiwalu SEO w Katowicach. Po spektakularnym sukcesie pierwszej edycji, tego roczne wydarzenie będzie miało jeszcze większy oddźwięk w branży.

Przygotujcie się na spotkanie z najlepszymi specjalistami z Polski i z zagranicy. Udział wezmą m.in. Ewelina Szczecińska, Łukasz Rajzer, Konstantin Kanin, Łukasz Żelezny, Paweł Rabinek, Paweł Lewiński, Krzysztof Marzec, Przemek Sztal, Bartosz Góralewicz, Łukasz Ryciak czy Marcin Lejman.

Tematyka majowego spotkania dotyczyć będzie w 100% SEO. Jako główne punkty programu możemy wskazać prezentacje na temat:

  • Analiza konkurencji – jak wykorzystać dane podczas badania konkurencji do planowania działań SEO,
  • Audyt linków – najnowsza nisza w polskiej branży SEO,
  • Współpraca z klientami korporacyjnymi – jak pozycjonować globalne serwisy internetowe posiadające wiele języków,
  • Google News – przykład wykorzystania w strategi SEO,
  • Lokalne wyniki wyszukiwania – jak podnieść pozycje strony multiregionalnej,
  • Pozycjonowanie vs. YouTube – jak wykorzystać YT w SEO,
  • i wiele innych…

Festiwal SEO odbędzie się 30 maja w Katowicach w Oku Miasta w Rondzie Sztuki, obok Spodka. Rozpocznie się o godzinie 17:00. Z doświadczenia wiemy, że warto przyjść szybciej jeżeli chcecie mieć miejsce siedzące.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziedziną SEO. Każdy kto posiada stronę internetową powinien znaleźć coś dla siebie. Po pełnych emocji wystąpieniach prelegentów odbędzie się After Party na którym będzie możliwość wymiany doświadczeń ze wszystkimi uczestnikami spotkania.

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.